Να έχεις ή να είσαι;
Επανέκδοση με νέα μετάφραση ενός από τα πιο κλασικά έργα φιλοσοφίας όλων των εποχών. Ο Έριχ Φρομ παραμένει διαχρονική αξία για όσους αναζητούν το νόημα της ανθρώπινης ύπαρξης.
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ για αγορές άνω των 15€
Επανέκδοση με νέα μετάφραση ενός από τα πιο κλασικά έργα φιλοσοφίας όλων των εποχών. Ο Έριχ Φρομ παραμένει διαχρονική αξία για όσους αναζητούν το νόημα της ανθρώπινης ύπαρξης.