GEORGE BEST Ο ΠΕΜΠΤΟΣ ΜΠΗΤΛ
Ο Τζορτζ Μπεστ υπήρξε για το ποδόσφαιρο ό,τι ήταν οι Μπητλς για την ποπ μουσική: η ενσάρκωση μέσα στην καρδιά των Swinging Sixties μιας νέας κοινωνικής κατηγορίας.Μια νεολαία ασυμβίβαστη, γεμάτη ανεμελιά και αυθάδεια. Η ίδια νεολαία, που λίγα χρόνια αργότερα, στο τέλος της Ένδοξης Τριακονταετίας μετά τον Πόλεμο, κάπου εκεί στα μέσα της δεκαετίας του 70, θα συγκρουόταν με την αμείλικτη πραγματικότητα των χαμένων ψευδαισθήσεων, των ναρκωτικών και του αλκοόλ.
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ για αγορές άνω των 25€