100 ΧΡΟΝΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ
Το βιβλίο αυτό, η πρώτη συγγραφική απόπειρα του Γιώργου Παπαντωνίου, αποτελεί ένα συνοπτικό σταχυολόγημα των σημαντικότερων γεγονότων στην ιστορία της φωτογραφίας του εικοστού αιώνα. Είτε πρόκειται για εφευρέσεις και νέα προϊόντα που άλλαξαν τον τρόπο με τον οποίο φωτογραφίζουμε, είτε για καινούριες απόψεις, σημαντικές φωτογραφικές εκθέσεις και εκδόσεις που άλλαξαν τον τρόπο με τον οποίο βλέπουμε τις εικόνες, τα γεγονότα παρουσιάζονται ένα σε κάθε σελίδα, συνοδευόμενα από μια εικόνα και μικρό επεξηγηματικό κείμενο.
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ για αγορές άνω των 25€